Нагородження жінок

У великому залі міськвиконкому тепло і по-весняному сонячно від щирості жіночих сердець. Клуб «Ліга ділова жінка» зібрала знаних ніжинок. Тих, чиї серця та душі і ведуть по життю, і зігрівають в хвилини радості та скорботи. Скільки ж сили у вашого жіночого серця, скільки ніжності у вашій жіночій душі!

У кожної епохи свої герої.

Сьогоднішні події в житті нашої країни також безперечно впишуть в історію України нові імена – серед них будуть і жіночі. За вагомий внесок в розбудову України, волонтерський рух та патріотизм ніжинські жінки отримали нагороди. У переддень весняного свята знак народної пошани – орден «За розбудову України» – отримала голова Ліги «Ділова жінка» Тамара Стратілат. Цього дня руки ніжинських берегинь тримали букети весняних квітів і високі нагороди: медалі «За гідність і патріотизм», «За вірність і кохання», «Лагідна сила». Вищою нагородою – медаллю «За вірність національній ідеї» були нагороджені мами загиблих героїв-ніжинців Лідія Яковенко, Алла Баширова, Марина Ткаченко. Низький уклін вам, дорогі жінки.

Вітальні слова в цей денль прозвучали з вуст міського голови А. Лінника, секретаря міської ради В. Салогуба, військового комісара І.В. Якущенка, волонтера, настоятеля храму Всіх Святих о.Сергія та ін. Телефоном привітав із Брюселя, із Європарламенту, народний депутат України Олександр Кодола.

Фото Олександра Малаша