Корман Владислав Адольфович

Корман Владислав Адольфович Народився 28 серпня 1960 року у Вінниці. Закінчив Віницький державний технічний університет за фахом інженер-механік. Працював на ряді підприємств Ніжина, зокрема директором Ніжинського механічного заводу.  З квітня 2015 року  працює начальником КП “ВУКГ”. Одружений.

 

 

 


 Єршов Віталій Михайлович

Єршов Віталій Михайлович Народився 17 серпня 1966 року у с. Медівка Ліповецького району Вінницької області. Освіта повна вища. У 1996 році закінчив Чернігівський технологічний інститут за спеціальністю менеджмент у виробничій сфері. Працював у ряді державних установ міста зокрема: Ніжинське виробниче об`єднання по виробничо-технічному забезпеченню с/г, міський центр зайнятості, Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння, Ніжинська об`єднана державна податкова інспекція. В КП “ВУКГ” працює з грудня 2014 року заступником начальника з фінансово економічних питань. Одружений. В своїй роботі головним чином відповідає за фінансовий стан підприємства.

 

 

 


Баканов Сергій Леонідович

Баканов Сергій Леонідович Народився 13 вересня 1962 року у місті Лубни, Полтавської області. Закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут за фахом інженер-механік у 1989 році. Працював на заводі НІЖИНСІЛЬМАШ: майстром, начальником відділу,начальником цеху. Був приватним підприємцем. Працював на посаді директора в ДП Сервіс КП “ВУКГ”. З 2011 року головний інженер КП “ВУКГ”. Одружений, має 2 синів та онука. Головним у своїй роботі вважає швидко та якісно організувати виконання виробничо-технічних завдань з надання комунальних та інших послуг підприємствам,установам та населенню.

 

 

Федчун Микола Андрійович

Федчун Микола Андрійович Народився 22 травня 1962 року у Ніжині. Освіта середня війсково – спеціальна. Одружений. Військовий запасу. Працював у ряді комунальних підприємств міста: “Комунальник”, Комунальний ринок”, “Критий ринок “Прогресс” та ін. В КП “ВУКГ” працює з 2008 року.

–  Мій головний обов`язок – якісно і продуктивно керувати виробничо-господарською діяльністю цеху саночистки та механізації.

 

 

 

Верясєва Неля Володимирівна

Верясєва Неля Володимирівна Народилась 28 вересня в місті Ленінакан. Закінчила ЧТСТ. Працювала в Ніжинському управлінні торгівлі. З 2009 року працює в КП “ВУКГ” старшим спеціалістом абонентського відділу, по роботі з населенням по вивозу ТПВ. Одружена, має доньку.

 

 

 

 


Ярмак Віталій Володимирович

Ermak Водій машини саночистки.
Народився 16 травня 1968 року в селі Черняхівка. Закінчив Ніжинський СПТУ №35 за спеціальністю водій,кранівник. Працював в АТП 2661, Чернігів Облагрострой. В КП “ВУКГ” працює з 2002 року.

 

 

 


Іллюшко Анатолій Михайлович

Ilyushko Водій машини саночистки.
Народився 28 березня в селі Галиця. Закінчив школу, курси водіїв в ДОСААФ. Після служби в армії працював в селі Галиця трактористом та водієм. Одружений, має доньку. В КП “ВУКГ” працює з 2002 року.

 

 

 


Корж Наталія Михайлівна

532106_442402105822837_1479864185_nГоловний бухгалтер КП “ВУКГ”.

Народилася 18 лютого 1979 року. В 1999 році закінчила Ніжинський агротехнічний коледж за спеціальністю «Організація виробництва» ( кваліфікація : менеджер-економіст). В 2005 році- Київський міжнародний науково-технічний університет за спеціальністю «Економіка підприємництва»(бухгалтер-економіст ).. Працювала  начальником економічного відділу ВАТ «Завод «Ніжинсільмаш», економістом з фінансової роботи контрольно-ревізійного відділу ТОВ «ВО «Техна», начальником відділу планування та обліку ТОВ “ВКП Паритет-К, провідним економістом виробничо-технічного департаменту ТОВ “Фідленс-Україна” ( ГК “АгроВет Атлантік”). В КП “ВУКГ” працює з 2016 року.

Комунікабельна, завжди прагне до отримання нових знань, відповідальна, вимоглива до себе та оточуючих, цілеспрямована.

 

 


Москаленко Петро Григорович

Moskalenko1 Машиніст екскаватора-навантажувача.
Народився в с. Яхнівка Ніжинського району. Закінчив Ніжинське ПТУ №35 за спеціальністю машиніст екскаватора. Служив в армії. Працював у СМУ №58, з 2012 року працює в КП “ВУКГ”.

 

 

 


Нікулаєва Людмила Григорівна

Nikulayeva Майстер дільниці прибирання вулиць.
Народилася 27 червня 1967 року в Ніжині. Закінчила Чернігівський торговий технікум. Працювала в сфері торгівлі, в магазинах міста. В КП “ВУКГ” працює з 2000 року.

 

 

 

 


Оленченко Віталій Вікторович

Olenchenko Народився 14 серпня 1980 року в Ніжині. Навчався в сш №10. В 1998 році закінчив ПТУ №11 та призвався до строкової служби. З 2000 – 2001 рр. працював у Ніжинському РЕМі а з 2001 року на підприємстві КП “ВУКГ” на посаді головного енергетика. Паралельно в 2010 році заочно закінчив навчання в Ніжинському агротехнічному інституті за фахом – “Електрифікація та автоматизація сільського господарства”. Одружений, має двох дітей.

 

 

 


Фенько Світлана Григорівна

Fenko Бухгалтер по роботі з підприємствами, юридичними особами та приватними підприємцями.
Народилася в Ніжині. Закінчила Київський інститут бізнесу та технологій за фахом облік та аудит. Працювала в ряді підприємств Ніжина. В КП “ВУКГ” працює з вересня 2015 року.