SAM_0048-11

Косовиця зеленої зони вулиць та скверів Ніжина триває досить успішно та впевнено.  Вже залишаються останні кроки до завершення першої фази косіння. Виконує такі роботи комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства». Працює декілька бригад косарів, забезпечених сучасними косарками відомих брендів, вони якісно та швидко скошують занадто високу траву, яка досить швидко підіймається.

Перший етап косовиці розпочався з бульвару ім. Т. Шевченка, а далі були проведені роботи по вулицях Незалежності, Корчагіна, Б. Хмельницького, на ділянці навколо Польського меморіалу та пам’ятнику Воїнам Афганцям. Також приведено до належного стану зелену зону скверів ім. М. Заньковецької, Ю. Лисянського, М. Гоголя, Б. Хмельницького, Л. Губіної, Кониського та у Графському парку.

Вже викошена трава на зелених зонах вулиць Кушакевичів, Московська на всьому проміжку та сквер біля кладовища «Троїцьке».

На цьому роботи не будуть припинені, а, враховуючи, що тільки розпочинається гаряча та спекотна літня пора, то в цьому році  в Ніжині очікується декілька етапів косовиць.

Нагадуємо, що КП «ВУКГ» надає послуги зі скошування трави та підрізання кущів для всіх бажаючих. Професіонали своєї справи з великим досвідом роботи з задоволенням проведуть роботи з благоустрою зелених зон, прибудинкових територій приватного сектору або будь-якого підприємства чи установи.