20-1

Справжня зима не змусила  себе довго чекати і вже в січні обрушила на Ніжин всю свою міць. Місто протягом тільки однієї доби було повністю засипано сніговим покривом, близько 50 см. У мешканців почали виникати питання типу:  «Що трапилось зі снігоприбиральною технікою? Де вона?»  Щоб уникнути всіляких чуток та домислів, розповімо все як є.

Починаючи з 18 січня до зимового прибирання була залучена вся техніка комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства». Чистити проїжджу частину міста розпочали: автогрейдер ДТ-143, ЗІЛ ПМ-130, МАЗ КДМ, екскаватор JSB, КРАЗ-255, трактори – Т150, Т25, КІЙ. З погіршенням погодних умов та посиленням інтенсивності снігових опадів, КП «ВУКГ» перейшло в режим цілодобового чергування з чисткою доріг в посиленому режимі. Дороги очищали під час снігопаду майже кожної години. Після припинення опадів, зранку 19 січня, вся снігоприбиральна техніка комунальників виїхала очищати місто з 2-ї години ночі. Спочатку перевага віддавалась центральним дорогам, під’їздам до станції швидкої допомоги та пожежної частини, маршрутам всього громадського транспорту, під’їзду до хлібозаводу для забезпечення міста хлібом, під’їзду до лікарень, тощо. Далі прибирання почало здійснюватися на інших вулицях міста. Вся техніка працює в повну силу, виходячи зі своїх технічних особливостей та можливостей. Працюють водії з багаторічним стажем  та досвідом.

Цехом з прибирання міста проводиться очищення снігової маси з тротуарів, зупинок громадського автотранспорту, пішохідних переходів, алей скверів та парків. Застосовується ручне прибирання лопатами та спеціальними ручними металічними відвалами з колесами. Також прибиральникам допомагає 2 трактори – Т25 та новий КІЙ.

Техніка та прибиральники будуть працювати в посиленому режимі і в суботу, і в неділю, щоб якомога швидше очистити  вулиці від снігової навали та посипати сумішшю проти ожеледиці.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» просить вибачення за тимчасові незручності.

Роботи тривають.