SAM_0371-1

Взагалі, процес освітлення вулиць міста досить тривалий і трудомісткий. Спочатку робочою комісією з питань освітлення вулиць Ніжинської міської ради визначається перелік вулиць, щодо освітлення. Виділяються кошти на закупівлю та встановлення. Потім іде процес закупівлі світильників, ламп, кабелю тощо. Виготовляються металоконструкції для тримання ліхтарів на стовпах. Йде демонтаж старих ліхтарів, що вийшли з ладу, заміна пошкоджених дротів живлення та інше. Лише потім розпочинається сам процес встановлення нових ліхтарів, попередньо змонтованих на підприємстві та підготовлених до монтажу на стовпи.

Слід зауважити, що з початком модернізації вуличного освітлення у Ніжині, комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства» впроваджено систему живлення електричною енергією ліхтарів за допомогою кабелю а не дротів без ізоляції. Така система суттєво покращує якість живлення вуличного освітлення та запобігає коротким замиканням на лініях. При живленні світильників за допомогою кабелів та відсутністю коротких замикань, значно подовжується робота як світильників, так і ламп до них.

Цех з освітлення вулиць, комунального підприємства «ВУКГ», незважаючи, що процес модернізації вулиць тривалий, робить все можливе, щоб якомога швидше та якісніше освітити найбільшу кількість вулиць. Працює 2 бригади електриків. Залучається спецтехніка підприємства.

Останнім кроком щодо покращення освітлення вулиць стало встановлення ліхтарів на вулицях: Липіврізька – 11, Журавська (Червоноармійська) – 14, Полковника Розумовського (Революції) – 7, Богуна – 13, Кушакевичів (Лащенка) – 20, Лисивців – 4. Наразі триває встановлення ліхтарів освітлення вулиці Франка (від залізничного переїзду).

Монтуються нові ліхтарі марки «EVRO HELIOS» з натрієвими та світлодіодними лампами. ЦІ ліхтарі мають економне споживання електроенергії, підвищену міцність корпусу і антикорозійне покриття, надміцне скло, тривалий термін експлуатації. Мають високу передачу кольору, відмінну якість світла та дозволяють максимально надійно забезпечити їм вулиці. До того ж корпус електричного освітлювального приладу має підвищений ступінь захисту від проникнення твердих і рідких сторонніх предметів і речовин, регламентований міжнародними правилами експлуатації електроприладів.

Зроблено чергову роботу на благо жителів Ніжина, що забезпечить комфортне та безпечне пересування цими вулицями мешканців у вечірній час.

Comments (1)

  1. По вулиці Червона гребля (від водоканалу до вул. Кунашівська) двічі ремонтували, а світла, як не було, так і нема.

Коменти закриті.