SAM_2601-1-600

Святкування Івана Купала стало в Ніжині вже традиційним. Проходило воно у сквері Театральний біля міського стадіону. Щоб святкування проходило комфортно та приємно, про відвідувачів, гостей та відпочиваючих потурбувались працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства».

Дуже приємним фактом стало повне освітлення території проведення свята цехом з освітлення вулиць міста, сучасними світлодіодними ліхтарями. Загалом було встановлено 22 ліхтарі марки ST-30, потужністю 30 ват кожен та ліхтарі 4 ЖКУ, 13 подвійних траверс та нові стовпи. В ході освітлення скверу було повністю замінено старі та прокладено нові  кабелі живлення паркового освітлення. Біля майданчику, де встановлюється сцена, був змонтований потужний силовий електрощит для підключення світлового та звукового обладнання. Було виготовлено, пофарбовано та встановлено нові стовпи для ліхтарів по всій території скверу.

Відновлення освітлення у сквері Театральний планується повністю, але потрібен певний час. Потрібно виготовити  необхідну кількість подвійних траверс для тримання ліхтарів та, безпосередньо, ще ліхтарі. Планується встановити ще близько 24 сучасних ліхтаря.

Відтепер у Театральному сквері стало набагато світліше та безпечніше відпочивати, як мешканцям, так і гостям Ніжина у вечірній час. А приємне біле світло, яке струмениться алеями скверу, придає певні художні відтінки та деяку загадковість у естетичному вигляді скверу.

SAM_2570-1  SAM_2583-1  SAM_2603-1  SAM_2612-1  SAM_2622-1  SAM_2633-1  SAM_2641-1