053729_1449542249

Відзначання народного свята Івана Купала (церковне свято Різдво Івана Предтечі) в Ніжині стало вже традицією. Проходить воно завжди у Театральному сквері Графського парку, що по вулиці Воздвиженська, 6 липня ввечері. Під час святкування, зазвичай, проходять народні гуляння поблизу озера, люди купаються, дівчата пускають вінки, стрибають через вогнище, на сцені виступають різні артисти та музиканти, тощо.

Стрибки через багаття – невід’ємний атрибут дійства, який за переказами, має містичну силу очищення від усіх негараздів. Пам’ятайте про правила пожежної безпеки та поводження з вогнем, аби святкове полум’я не завдало вам шкоди. Дотримуйтесь правил безпеки під час відпочинку біля води.

Комунальним підприємством “Виробниче управління комунального господарства” проведено велику роботу, щоб відпочинок під час святкування став комфортнішим. Встановлено паркове освітлення, прибрано територію скверу від сміття та сухих гілок. Проведено скошування високої трави в зеленій зоні Театрального. Роботи виконано швидко та якісно.

Для святкового вогнища завезено паливну деревину. В сквері буде працювати 2 туалети. На випадок різного роду негараздів, від нашого підприємства буде чергувати рятувальник та черговий електрик. На випадок якихось пошкоджень в електромережі буде чергувати вантажівка з двома бензиновими генераторами.

КП «ВУКГ» запрошує Вас, шановні ніжинці та гості міста, гідно відсвяткувати Івана Купала та закликає не допустити перетворення скверу Театральний та Графського парку в цілому на величезний смітник. Будь ласка, не залишайте сміття ” де схочу”. Подбайте про чистоту та екологію цього прекрасного куточку живої природи, культуру викидання сміття та про повагу до оточуючих. Не показуйте поганий приклад дітям, які теж святкують та бачать погане відношення до культури та копіюють подібне.

Дякуємо за повагу та розуміння, зі святом Вас!