SAM_1097-1

Новорічні та Різдвяні свята завершилися, відтак наше місто повертається у буденний ритм життя. Працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» починаючи з ранку 22 січня розпочали демонтаж головної ялинки Ніжина.

Нагадаємо, що цього року ніжинська ялинка була штучною, складалась з 5 ярусів та 1245 металічних елементів. В довжину диво-ялинка сягала 15 метрів. Стояла вона на площі ім. І. Франка, біля будівлі міськвиконкому трохи більше місяця. Так як у п’ятницю відбувалось святкування Водохреща, а попереду були два вихідні дні, то всі ніжинці і гості нашого міста змогли ще наостанок полюбуватися штучною красунею.

Спочатку дві бригади з цеху освітлення зняли з ялинки все електричне оздоблення: гірлянди, сніжинки та верхівку. Разом із ним демонтували ілюмінацію з Різдвяного вертепу. Від сьогодні до демонтажу приєднались працівники з благоустрою міста, які послідовно та обережно почали знімати штучну хвою та металеві гілки. Спеціально для зберігання елементів ялинки було виготовлено 30 дерев’яних ящиків з отворами для вентиляції. Саме в них, після сортування елементів, працівники складають пухнасті гілки та маркують ящики згідно розміру гілки. Також для зберігання Новорічної ялинки ,виділене спеціальне приміщення. Залучена спецтехніка підприємства.

Роботи тривають.