SAM_0580-111

Після того, як минули новорічні та різдвяні свята, наше місто повернулось у буденний ритм життя. Працівниками комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» з ранку 22 січня було розпочато демонтаж головної ялинки Ніжина.

Нагадаємо, що впродовж останніх двох років, ніжинська ялинка була штучною, складалась з 5 ярусів та 1245 металічних елементів. В довжину диво-ялинка сягала 15 метрів. Стояла вона на площі ім. І. Франка, біля будівлі міськвиконкому, трохи більше місяця. Так як у суботу відбувалось святкування Водохреща, а попереду був ще один вихідний день, то всі ніжинці і гості нашого міста змогли наостанок полюбуватися штучною красунею.

Демонтаж здійснювався в декілька етапів. Спочатку працівники з цеху благоустрою міста послідовно та обережно знімали штучну хвою та металеві гілки. Спеціально для зберігання елементів ялинки було підготовлено 30 дерев’яних ящиків з отворами для вентиляції. Саме в них, після сортування елементів, працівники склали пухнасті гілки та промаркували ящики згідно розміру гілки. Наступним етапом був демонтаж каркасу та завантаження бетонних блоків, що фіксували ялинку.  Для зберігання новорічної красуні, виділене спеціальне приміщення.

До демонтажу було залучено декілька бригад працівників, які незважаючи на складні погодні умови швидко та якісно виконали свою роботу. Також залучалась спецтехніка КП «ВУКГ»: автокран, автовишка та 2 вантажівки. Роботи тривали 2 дні і вже повністю завершені.