124567

Виконавчім комітетом міської ради прийнято рішення про ” Про надання повноважень посадовим особам комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства»  складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення “.

Відповідно до статей 40, 42, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Правил благоустрою території міста Ніжина, затверджених рішенням Ніжинської міської ради п’ятого скликання від 03.06.2009 та  з метою покращення роботи по впорядкуванню і благоустрою м. Ніжина, ефективного захисту прав і законних інтересів населення, підприємств та організацій міста, оперативного реагування на правопорушення, відповідальність за які передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет міської ради вирішив:

  1. Уповноважити наступних посадових осіб КП «ВУКГ» складати протоколи про адміністративні правопорушення передбачені статтею 152 КУпАП, (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів):

Корман В.А. – начальник КП «ВУКГ»

Єршов В.М. – перший заступник начальника КП «ВУКГ»

Білоусенко М.В. – заступник начальника КП «ВУКГ»

Баканов С.Л. – головний інженер КП «ВУКГ»

Федчун М.А. – начальник цеху КП «ВУКГ»

Оленченко В.В. – головний енергетик КП «ВУГ»

Нікулаєва Л.Г. – майстер КП «ВУКГ»

Коровай В.В. – менеджер зі збуту КП «ВУКГ»

Зеленко О.Г. – менеджер зі збуту КП «ВУКГ»

Борець Н.В. – менеджер зі збуту КП «ВУКГ»

Коровай Л.В. – юрисконсульт КП «ВУКГ»

  1. Юрисконсульту комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» (Коровай Л.В.) забезпечити надання уповноваженим особам консультаційної допомоги в процесі виконання ними  повноважень, покладених на них цим рішенням. Інженеру з кадрових питань комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» (Шалашнікова Т.М.) привести у відповідність посадові інструкції уповноважених осіб комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства».