SONY DSC
Дні тижня Нед. Міс. Час № вул.ком.                            Вулиці
Понеділок  1, 3   7.00 7 Об’їжджа, Ватутіна, Сакко і Ванцетті, Г. Сковороди,

Синяківська від

Анастасії до Агробуда.

 1, 3 7.00 38 Василівська з 34- 62, Франко з 1-73, Кірпоноса, П. Морачевського (Воровського), Філатова, Стасів 1а
 1, 3  6.30 30 Матросова, Гетьмана Мазепи (Калініна), П.Куліша (Корнійчука), Сиренєва (Таращанська), М. Катан, пр.Донський
 2, 4  7.00 32 Борзнянський Шлях, Космонавтів, Гвардійська, пров. Новий, Корольова
 2, 4  7.00 42 Мічуріна, Конституції (5 Грудня), Павлівська Кунашівська, пров.Квітневий, пров. Виноградний (Волочаєво) 3, Молодогвардійців
2 7.00 40 пр. Лютневий, пр.Український, пр.Квітневий
 2, 4 7.00 40+2 Л.Губіної, Ч.Гребля, Заньковецька, Крилова, Гончарна, Кушакевичів (Лащенка), Озерна,пр. Лютневий, пр.Український, пр.Квітневий
Вівторок  1, 3  7.00 6 Ніжатинська, Якіра, пров.Вишневий, пров.Пархомівський, П.Морозова, Ніжинозерська, Нафтовиків
 2, 4  7.00 11 Постишева,Мендєлєєва, Мохового, Синяківська, 40років ВЛКСМ, Рокосовського, Ветеринарний, 8 Березня, Ветеринарний 35
 1, 3  6.30  12-15 Піонерська, Федора Проценка(Шкільний) Червонокозача, Богуна (1-90),   Коцюбинського, Пушкіна, Гагаріна, Тухачевського, Рихліка
 2, 4  7.00 27 Воздвиженська від 144 до кінця, 1 Луговий, 2 Луговий, 3 Луговий, Халтуріна, Колгоспна, Кармелюка і 48 буд., пров.Вересневий, Берегова, Грибоєдова, Польова(Лагідна), Школа №8
 1, 3  7.00 44 Василівська від 69 до кінця, Тимірязєва, Рєпіна, Радіщева, Супутників, Малиновського, Воронова, Ковпака, Попова
 Середа  1, 3  7.00 1  Набережна, Яворського, Гребінки, Небесної Сотні, Маяковського, Батюка, Гербеля, Прорізний, Поштова, Студентська, Бр.Зосим, Нєкрасова, Короткий, Глібова, Тупий, Лащенко, Богушевича, Радянська
 2, 4  8.00 13 Гастелло, Юності, Довженко, Сонячна, Ягідна, Ч.Хреста
 1, 3  17.30 21  Пл.Гоголя, Горького, Крапив’янського,  пров.Інститутський, пров. Кільцевий
після 8-00  2-ОСТ.  8-00 23, 24 Коротченко, Комінтерна, пров.Табірний, Лучицького, пров.Курганський, Глінки, Чапаєва, Фурманова, Бєляєва, Кошового, Лозовий, Кривця, Ворошилова, 15Вересня
 2, 4  7.00 29 Широкомагерська, Панфілова, У громової, Богомольця, Власенко, Сєченова, Черняхівська, Г.Солодовник
 2, 4  15.00 39 Франко 54-127 до залізн., Короленко, Молодогвардійців, Ціолковського, Пашківська до залізн., Згоди,пров.Березневий, Гулака Артемовського
 1, 3  6.40 35 Димитрова, Нахімова, Чайковського, Л.Толстого, Зикова, Червоноармійська, Березанська,73.
 1, 3  7.00 46 Шаумяна, Механізаторів, Дачний, Г.Борисової
 1, 3  8.00 46 26 бак. Комісарів, Фіолетова
 1, 3  8.30 46  Носівський Шлях, пров.Урожайний, пров.Київський, пров.Носівський, Пржевальського, пров.Залізничний, пров.Робітничий
     
 Четвер  1, 3  8.00 18 Овдіївська від церкви,Богуна кінець,Остерська,Чернишевського,Шмідта,9го Січня, Є. Чернишової
25 Челюскіна, Пролетарська, 30р. Перемоги, Котовського, Самокіша, пр.Лісовий, Західна, Кооперативна 
 1, 3  6.30 34  Дзержинського 27-72, пров.Заводський 5,3/3
 7.00 22  Дзержинського, Преображенська, Загуменного, Артема, Редькінська до московськ., Набережна (парні номера), пр.Річний, Баумана
  1, 3 7.00 28 Революції, Чкалова, Смолянчук, Черняхівського 95-135, 1 Садова, 2 Садова, Десняка, Шліхтера, Шевцової
 2, 4  7.00 31  Брюховця,Лермонтова, Добросусідства, Чернігівська, пр. Малий, пр.Лікарський, Московська(в бачки)
 8.00 34  пр.Будівельний, Дзержинського, Березанська, Бондарська, пр. Дорожній, Редькінська(від Московської)
 2, 4 7.00 36 Липіврізька, Комунарів, Карбишева, Солов’на, пр. Липіврізький
П’ятниця  1, 3  7.00 10 Шекерогринівська, Лисянського, О.Дундича, Курилівська, пров.Пересічний
 1, 3  7.00 16-17+20  Вознесенська, П.Комуни, Тельмана, Пісочна, Пушкіна , Гагаріна, Рихлика, Коцюбинського, Овдіївська від площі до церкви, пров.Сквозний,   Коцюбинського,Євлашівська,Тухачевського, Богуна, Л.Чайкіної,пров.Весняний
 1, 3  7.00 41 Однорядна, Куйбишева, Кунашівська(кінець), 1 і 2 Бабушкіна, Рилєєва, Переяслівська, Малишка, О. Вишні.
 2, 4 7.00 26  Воздвиженська, Мирна, Радужна, Есипенко, Бобрицька, Черняхівського(до Революції), Резніченко, Карнаухова, Сівкова  
 2, 4  7.00 43 Фрако,Будьоного, Героїв Крут(Східна), Соколова, Рівності, Пашківська від.(жел. дороги), Молодіжна, Красносільського, Красносільського
 2, 4  7.00 37 Липівріжська (початок-27), Ломоносова, Орджонікідзе, Тургенєва, Бородіна, Ш.Алейхема.
   1, 3 7.00 46 Прилуцька, Добролюбова, Лазо, Заслонова, Пустовгара, Мозгилевського, Зоряна, Травнева, Котляревського