Без имени-1

Шановні мешканці Ніжина! Просимо підтримати 2 проекти, що стосуються встановлення та благоустрою зупинок громадського автотранспорту і значного покращення чистоти та благоустрою міста в цілому. В рамках проекту «Громадський бюджет» цього року впроваджено програму бюджету участі, яка надає Вам шанс внести свій вклад в побудування міста вашої мрії.  За Вашою активною участю ці проекти будуть реалізовані владою наступного року.

 

Проект №1.

Автобусні зупинки – це зручно, затишно, безпечно!

Головною метою проекту є створення належних та безпечних умов для очікування жителями міста Ніжин і мікрорайону «Мигалівка» маршрутного міського транспорту. Встановлення та благоустрій автобусних зупинок, дозволить поліпшити умови для очікування жителями мікрорайону транспорту, можливість сховатися від снігу, дощу, інших несприятливих кліматичних умов. Таким чином є позитивним поштовхом прояву турботи міською радою про громаду Ніжина. Даний проект у повній мірі відповідає стратегії розвитку міста, адже створення безпечних та комфортних умов для жителів міста -запорука його туристичної привабливості.

Результатами реалізації даного проекту зможуть користуватись, усі без виключення, вікові групи мешканців: починаючи від дітей шкільного віку, закінчуючи людьми похилого віку.За результатами встановлення автобусних зупинок для маршрутних транспортних засобів, буде створено сприятливі умови для громади міста Ніжина під час очікування міського транспорту, безпечних умов перебування на зупинці та покращення інфраструктури міста Ніжина.

Категорія   Комунальне господарство.

Автор проекту   Сергій Гриценко.

 

 

Проект №2.

Ніжин чисте та зелене місто!

Мета даного проекту це покращення навколишнього середовища від забруднення побутовим сміттям. Проблема даного проекту полягає у тому що старі сміттєві урни не відповідають нормам та об’ємам кількості побутового сміття, що продукують мешканці міста Ніжина. У зв’язку з цим існує загроза постійного забруднення побутовим сміттям рекреаційних зон міста. Крім того не уніфікованість сміттєвих урн погіршує благоустрій парків. Крім того, наявні урни легкодоступні для безпритульних тварин, які постійно розкидають звідти сміття, що значною мірою шкодить санітарно-екологічному стану рекреаційних зон міста, парків та скверів.

Реалізація даного проекту стосується всіх категорій громадян, що проживають на території міста Ніжина та гостей міста. Покращення санітарно-екологічного стану міста Ніжина, благоустрою скверів та парків. Покращання програми поводження з твердими побутовими відходами. Проведення благоустрою скверів та парків.

Категорія   Комунальне господарство.

Автор проекту   Ярослав Білан.

 

 

5 вересня розпочалось голосування за проекти громадського бюджету і триватиме до 20 вересня.

 

Проголосувати можуть громадяни України, які досягли 16 років, зареєстровані та проживають на території міста Ніжина.

 

Проголосувати можна у відділі інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю (65 кабінет виконавчого комітету), спеціально визначених для цього заходу пунктах голосування, на віртуальній платформі «Громадський проект» за посиланням: https://nizhyn.pb.org.ua/,

 

на офіційному сайті Ніжинської міської ради (головна сторінка сайту внизу з лівого боку http://nizhynrada.gov.ua/).

 

Пункти для голосування:

– Центр надання адміністративних послуг по вул. Яворського,7;

– пунктсамоорганізації населення по вул. Мигалівська (колишня вул.Куйбишева) 15;

– пункт самоорганізації населення по вул.Воздвиженській, 72;

– пункт самоорганізації населення по вул.Об’їжджій,120;

– пункт самоорганізації населення по вул.Редькінська,6-а;

– пункт самоорганізації населення по вул.Шевченка, 99- а.

 

ДЯКУЄМО ЗА ВАШІ ГОЛОСИ ТА СПІВУЧАСТЬ У ТАКІЙ ГАРНІЙ І ПОТРІБНІЙ СПРАВІ!