SAM_1531-1

Напередодні міжнародного свята краси та жіночих посмішок, дня прав жінок і миру – 8 березня, до комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» завітали поважні гості. Привітати чарівних працівниць підприємства завітали мер міста Анатолій Лінник та секретар міської ради Валерій Салогуб. В теплій та урочистій атмосфері звучали найщиріші поздоровлення та побажання.

Урочиста подія проходила в актовому залі підприємства. Дуже багато приємних, теплих поздоровлень та побажань лунало з вуст керівника підприємства Владислава Кормана, а потім до поздоровлень приєднались представники депутатського корпусу Юрій Хоменко, Максим Білоусенко та Сергій Гриценко. Також привітали жіночий колектив КП «ВУКГ» головний інженер Сергій Баканов та головний бухгалтер Наталія Корж.  Крім того, кожну жінку, що працює на підприємстві було особисто нагороджено чудовим букетом з квітів та грошовою премією.

Нехай весна квітне не тільки на вулиці, але і в душі, а краса радує всіх оточуючих. Щастя Вам, жінки-комунальниці, благополуччя і гармонії. Щоб всі Ваші дні були сонячними, яскравими та незабутніми, щоб у Вашому домі завжди було затишно і тепло. Нехай в житті все буде так, як Ви самі забажаєте!