SAM_0885-1

Сьогодні  Комунальне підприємство “Виробниче управління комунального господарства” зустрічало  поважних гостей. Поздоровити з новорічними святами наших працівників завітали міський голова Анатолій Лінник, перший заступник Григорій Олійник, начальник УЖКГта Б Анатолій Кушніренко та депутат міської ради Андрій Гомоляко. Зустріч відбулась у теплій та дружній атмосфері. Лунали сердечні вітання від гостей та велика подяка за щоденну важку працю, яку виконують працівники різних цехів підприємства.

На початку зустрічі, міський голова привітав комунальників міста з наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим. Анатолій Лінник подякував працівникам КП «ВУКГ» за роботу та наголосив, що саме вони роблять сучасним, красивим та затишним наш рідний Ніжин. Мер підкреслив, що:  «… Не дивлячись на всі труднощі та негаразди, завдяки спільній праці, змогли знайти довіру один до одного та подолати складний період підприємства. 2015-2016 роки були складні та стабілізаційні, за підтримки міської влади вдалось врятувати підприємство від банкрутства. Рік 2017-й можна вже сміливо назвати початком нового періоду. Почалась закуповуватись нова та сучасна техніка, для більш якісного виконання робіт, що належить до комунальної сфери. Є також інші плани на наступний рік по придбанню техніки та технічних засобів для підприємства і, ми бачимо ,що можливість така є, а спільними діями з міською радою, ми ці питання будемо вирішувати в позитивному руслі. Я хочу вас запевнити, що в наступному році ви повинні бути впевненими в завтрашньому дні, бути впевненими, що і міська рада, і виконавчий комітет, і міський голова , і керівництво КП «ВУКГ»  мають спільне бачення, співпрацю, довіру один до одного і віру в гарне майбутнє підприємства»

Також, Анатолій Лінник побажав комунальникам, щоб в їх родинах був достаток, злагода, любов, здоров’я та саме головне, щоб був мир. Тому, що мир є основою розвитку, процвітання та руху вперед. «Щоб в Різдвяні свята , Божа благодать ,яка сходить на всіх людей тільки укріпила вас і вселила в ваші серця ту радість, ту святковість, яка повинна бути завжди коли ми святкуємо ці свята.»

Перший заступник міського голови не тільки подякував комунальникам, а й попередив, щоб не розслаблялись тому, що громада та депутатський корпус вимагають не тільки швидкого виконання робіт, а й якісного їх виконання. Григорій Олійник побажав: « … Щоб у працівників підприємства в наступному році хватило сили духу, здоров’я та матеріального заохочення, а родинам достатку, та поваги до вас та вашої праці ».Також, Григорій Миколайович запевнив, що міська влада робить все , щоб комунальне підприємство постійно розвивалось, щоб у працівників на роботі, вдома, в колективі, була дійсно здорова атмосфера та бажання працювати на благо розвитку міста.

До привітань приєднався депутат міської ради Андрій Гомоляко та подякував комунальникам особисто та від усього депутатського корпусу за плідну, наполегливу працю та за швидке реагування на депутатські звернення. Побажав міцного здоров’я та , звичайно, родинного затишку в Новорічні та Різдвяні свята.

Також до привітального слова приєднався начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, який привітав усіх присутніх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим та побажав міцного здоров’я  та достатку комунальникам, їх родинам  і миру над головою.

Керівник комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства»  Владислав Корман, в свою чергу, від колективу та від себе особисто  подякував міському голові, першому заступнику, депутатському корпусу за ту величезну та дієву підтримку, яку вони надавали підприємству в 2017 році: виділялись кошти, закуповувалась нова техніка тощо. Владислав Адольфович запевнив  всіх присутніх у тому, що той кредит довіри, що був наданий підприємству, обов’язково буде оправдано на всі сто відсотків, а працівникам і всім присутнім побажав: « Щоб наступний рік був тільки кращий за минулий, а в родинах панував добробут, злагода та мир. З наступаючим Новим роком вас!»