nakleyka-10ny

Згідно зі статистикою по різним містам України, під час святкування та після, сміття викидається в два, а то і в три рази більше, ніж у звичайні дні. Добре, коли мешканці “доносять” сміття до майданчиків по збору твердих побутових відходів, до урн, до сміттєприймальних пунктів. Після новорічної ночі місто може перетворитись на суцільне брудне сміттєзвалище з купою порожніх пляшок, використаних пакетів, пластикової посуди, недопалків та інших відходів від життєдіяльності людини.

Комунальне підприємство “Виробниче управління комунального господарства” закликає не допустити перетворення Ніжина на величезний смітник. Будь ласка, не залишайте сміття ” де схочу” на вулицях, біля центральної ялинки на площі І.Франка, у дворах багатоповерхівок та в інших громадських місцях. Не утворюйте стихійні сміттєзвалища. Подбайте про чистоту свого рідного міста, культуру викидання сміття та про повагу до оточуючих. Не показуйте поганий приклад дітям які теж святкують та бачать погане відношення до культури та копіюють подібне.

Розпочинаючи з 31 грудня та всі свята, містом додатково курсуватимуть сміттєзбиральні машини. Вони будуть забирати сміття, що знаходиться безпосередньо у контейнерах для збору ТПВ, сміттєприймальних пунктах та відвозити для утилізації на міській полігон.

Дякуємо за повагу та розуміння!

Щасливого святкування Нового року та веселого Різдва!