SAM_3228-1

15 вересня відбудеться святкування головного для міста свята  – Дня міста та 74-ої річниці з дня визволення Ніжина від німецько-фашистських загарбників. Заплановано багато заходів, зустрічі з ветеранами, урочиста хода та святковий концерт.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» вітає всіх ніжинців з цим прекрасним святом, і висловлює окрему подяку ветеранам, що вистояли і перемогли!

Працівниками підприємства до Дня визволення Ніжина було проведено величезний об’єм робіт по відновленню естетичного вигляду меморіалу, що символізує звільнення Ніжина від німецько-фашистських загарбників. Цей пам’ятник, як його ще називають ніжинці –  «Танк», знаходиться на в’їзді у місто, на перехресті вулиць Московська – Космонавтів- Борзнянський Шлях. Він не фарбувався вже близько 10 років.

«Ми були просто зобов’язані виправити цей недолік. В першу чергу, це був моральний борг та повага до живих та загиблих визволителів нашого рідного міста. Вони героїчно звільнили Ніжин, а багато з них ціною свого життя, здійснивши подвиг та зробивши великий крок до повної перемоги над ворогом.  Наше підприємство не могло стояти осторонь, і меморіал було приведено до ладу. Також планується декоративний ремонт пам’ятника загиблим воїнам, який знаходиться на Троїцькому кладовищі», – зазначив керівник підприємства Владислав Корман.

Спочатку броньовану машину було ретельно підготовлено до пофарбування, очищено від старої фарби, а потім старанно пофарбовано. Було використано 2 кольори – чорний та хакі, а щоб повністю пофарбувати танк використали близько 16 кг фарби. Залучалась спецтехніка підприємства. Роботи по відновленню тривали близько тижня, іноді заважали погодні умови, але працівникам підприємства вдалось провести їх швидко та якісно.

Шановні ніжинці, вітаємо Вас з наступаючим святом, щастя, здоров’я та мирного неба над головою!

 

SAM_3065-1  1-22   SAM_3072-1   SAM_3074-1   SAM_3172-1   SAM_3180-1   SAM_3223-1   SAM_3225-1