beautiful-christmas-tree-eps-10-27972151

Новий рік важко уявити без  ялинки, прикрашеної різноманітними іграшками та вогниками. Напередодні традиційних свят зими у Ніжині, була встановлена штучна ялинка на площі імені Івана Франка завдовжки 15 метрів.

Протягом всього тижня, в тому числі й в суботу та неділю, над монтажем святкової ялинки працювали декілька бригад працівників комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства». Спочатку штучну ялинку було по частинах завезено до місця монтажу. Встановлено металічний каркас та пухнасті гілки. Основа ялинки заздалегідь була міцно укріплена бетонними блоками. Весь процес монтажу відбувався під пильним наглядом та за безпосередньою участю представника від виробника ялинки. Потім до справи залучились електрики підприємства, які протягом трьох днів прикрашали ялинку всілякими різнокольоровими гірляндами, сніжинками, верхівкою та іншими прикрасами. В понеділок головну ялинку Ніжина було огороджено красивим парканом та антивандальною огорожею.

Працювали декілька бригад робітників та електриків КП «ВУКГ», була залучена спецтехніка підприємства –  автокран, ліктьова та телескопічна автовишки, вантажні автомобілі. Роботи виконано швидко та якісно. І вже сьогодні ввечері ялинка засяє всім своїм різнобарв’ям гірлянд та прикрас, радуючи дітлахів та дорослих своєю красою, а також даруючи їм гарний святковий  передноворічний настрій. Запрошуємо всіх бажаючих помилуватись всією красою нової ялинки та на святкування Дня святого Миколая.

Комунальне підприємство «ВУКГ» вітає всіх зі святом Дня святого Миколая!

Хай Миколай принесе Вам у хату

Здоров’я, радості багато,

Приємні, щирі поцілунки

І ще багато подарунків.