SAM_0066-111

Цей тиждень для комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» виявися досить значним. По-перше, 30 жовтня до підприємства прибула довгоочікувана прибиральна машина, а по-друге – 1 листопада з робочим візитом завітав міський голова Анатолій Лінник.

Прибиральна машина являє собою навісний, причіпний, гідравлічний механізм Agata ZM 1600-03. Призначена вона  для прибирання територій з твердим покриттям, а також для підтримки в чистоті доріг, майданчиків, стоянок і тротуарів. Підмітально-прибиральна машина пристосована до спільної роботи з екскаваторами- навантажувачами, вилковими навантажувачами, а також з фронтальними навантажувачами. Машина може проводити роботи з видалення та збору бруду або після демонтажу бункера і встановлення щітки під нахилом змітати бруд в праву (ліву) сторону. Взимку підмітальна машина може використовуватися для снігоприбиральних робіт.

Підмітально-прибиральні машини типу Agata чудово зарекомендували себе при очищенні проїжджої частини від піску, що накопичується уздовж бордюрів. Існує можливість оснащення підмітально-прибиральної машини системою поливання для зменшення пилу і утворення бруду, а також бічною щіткою-підбирачем для підмітання біля бордюрів. Робоча швидкість цього агрегату 6 км/год, а площа прибирання 9500 м2/год.

Придбано даний агрегат за кошти міського бюджету. Керівник КП «ВУКГ» Владислав Корман зазначив, що Agata ZM 1600-03 коштує 130 тис. грн, також додатково було придбано запасні щітки за 49 тис. грн.

В ході робочого візиту до КП «ВУКГ» міський голова ретельно оглянув нове придбання та подивився його в дії. Також Анатолій Валерійович оглянув всю техніку, розміщену на території підприємства, зокрема спецтехніку для зимового прибирання, з метою перевірки стану готовності до роботи в зимовий період.

Дана підмітально-прибиральна машина збільшить швидкість та значно покращить якість прибирання доріг міста, а саме головне – полегшить, і без того нелегку, працю ніжинських прибиральників.

 

 

Comments (1)

  1. Ох, як хочеться щось приємне написати, але слів для цього нема.
    На вітер викинуті гроші. Доріг в Ніжині немає, а ми купуємо віники, щоб їх підмітати. Це те саме, що і не потрібні напівсфери на тротуарах та “лежачі поліцейські” на кожному перехресті. Невже немає куди, більш доцільно потратити наші податки?

Коменти закриті.