image-0-1

Такого нахабного поводження з комунальною власністю мешканці вулиці Василівська та, мабуть, і всього міста, ще не бачили…Проїжджаючи повз місце злочину, люди були просто шоковані від побаченого.

Нагадаємо, що майданчики для збору твердих побутових відходів, які розташовані по всьому місту, призначені збирати сміття як змішане , так і роздільне. Вони мають тверду бетонну основу, міцний металевий каркас та огорожу з зелених металевих листів. Є також металеві баки для сміття та «клітки» – контейнери для роздільного збирання побутових відходів.

Злочин стався на майданчику для збору сміття, що розташований по вулиці Василівська біля перехрестя з вулицею Синяківська. Невідомим чи невідомими був скоєний наїзд за допомогою автотранспорту на цей майданчик. Було пошкоджено огорожу. Від потужного удару каркас було просто вивернуто з-під землі так само як і клітку. Сміттєві баки валялися поруч. Складалось таке враження, що майданчик знищували навмисно з особливою жорстокістю. Потім по вулиці Незалежності та Ващенка були перекинуті всі сміттєві євроконтейнери, які стояли вздовж узбіччя, загальною кількістю 8 штук.

Які дії від зловмисників будуть далі відомо тільки їм самим. Злочини такого характеру можна трактувати як оголошення війни певними силами не тільки комунальному підприємству «ВУКГ», а й усьому місту, адже майданчики для збору сміття розташовані по всьому Ніжину і значно покращують чистоту та санітарний стан на вулицях. Цим «певним силам» не до вподоби, щоб наше рідне місто було чисте та охайне. Окрім постійних спроб дискредитувати КП «ВУКГ», мабуть, у їх хворій уяві – Ніжин повинен просто потопати в горах сміття, як було раніше. Їх навіть не спиняє думка про те, що ці злочини вони спрямовують на сам перед проти простих мешканців Ніжина, що не хочуть і не бажають жити у брудному місті. Також, дії та наміри злочинців несуть деструкційний характер і можуть з ,повною впевненістю, вважатись ворожими для всіх ніжинців.

Комунальне підприємство «ВУКГ» шоковане скоєним та жорстоко засуджує дії такого характеру. Сподіваємось, що місцеві правоохоронні органи належним чином розслідують ці злочини та притягнуть до відповідальності винних, згідно чинного законодавства України.