industrial-security-workshop-fabtech-2016

Так вже склалося у нашому місті, що мешканці просто перестають помічати деякі речі, які змушують замислитися багато про що…

Вандальними вчинками направленими проти всіх містян, проти комунального майна вже нікого не здивуєш. Вандалізм впевнено крокує у Ніжині своїми злочинними вчинками та перетворюється на довготривалий серіал з невизначеним кінцем.

Останньою серією цього серіалу стало «роздягання» двох майданчиків для збору твердих побутових відходів на околиці міста. З майданчика по вулиці Кунашівська було зірвано та викрадено всі листи металопрофілю. По вулиці Франка, біля зупинки «КСП Надія» зловмисники чи то глузуючи, чи то не встигли повністю «роздягнути» майданчик, так як було викрадено всі листи, крім одного. Злодіїв не зупинило навіть те, що ці майданчики поставлені з метою покращення чистоти у місті для всіх людей. Один з майданчиків стоїть на в’їзді у місто, і враження про Ніжин починає складатися саме на околиці. Зараз туристам та гостям міста постає картина: стоїть красива та сучасна автобусна зупинка, яскравий дитячий майданчик і… «роздягнутий» сміттєзбірник.

Безперечно, маємо один з видів вандалізму, що має мотив –  руйнація заради матеріальної вигоди. Ця форма вандалізму, власне, є різновидом крадіжки. Відтепер два майданчики для збору сміття зазнали значної шкоди, а зловмисники вкравши ці листи профнастилу можуть  задіяти їх у себе вдома або продати.  З морально-етичної точки зору, цей злочин скоєний проти суспільства, проти кожного, а з кримінальної – тягне за собою відповідальність, як крадіжка. І досі не  відомо скільки ще буде таких варварських актів і коли вони припиняться…

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства»  обурене скоєним черговим актом вандалізму та закликає правоохоронні органи знайти правопорушників та притягти їх до кримінальної відповідальності.

Шановні ніжинці! Ніжин – це наш спільний дім, Батьківщина, рідне місто. Просимо Вас не зволікати, якщо бачите прояви вандалізму, не керуватися вислівом «Моя хата скраю – нічого не знаю»,  а швидко реагувати на них самим та оперативно повідомляти правоохоронні органи! Тільки так можна зупинити варварство та руйнування міста. Любіть своє рідне місто, бережіть його та поважайте!