V

Велика лісова пожежа сталася в міському лісі , що знаходиться по вулиці Прилуцькій. Невідомими особами, 5 травня під час відпочинку, приготування їжі та розпиття алкогольних напоїв було запалене багаття, яке поступово переросло в велику пожежу. В результаті, невідомі перелякавшись втекли, навіть не зателефонувавши до пожежної частини.

Першими помітили вогонь охорона лісу та лісник Віктор Коваленко близько 18-19 години, які відразу викликали на місце загорання пожежних. На місце пожежі швидко прибуло керівництво КП «ВУКГ» на чолі з керівником Владиславом Корманом та заступником Юрієм Хоменко, які власноруч почали ліквідовувати осередки займання. На допомогу пожежним оперативно та за власним бажанням прибув майже весь цех з прибирання вулиць міста на чолі з майстром цеху Людмилою Нікулаєвою. Також в гасінні пожежі приймали участь працівники полігону.  Так як ліс розташований біля міського полігону по захороненню твердих побутових відходів, існувала велика ймовірність перекидання вогню на одну з карт полігону з подальшим займанням всієї площі полігону. При пожежі на полігоні могла виникнути екологічна катастрофа як для Ніжина, району, так і для прилеглих областей України. Пожежа тривала майже до ночі, а потім Віктор Сергійович майже всю ніч інспектував та заливав водою осередки нового займання.

Завдяки спільним зусиллям ніжинських пожежних та працівників комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» пожежу було повністю локалізовано та ліквідовано. Після огляду було виявлено 2 осередки займання по обидва боки лісової дороги, а також залишки їжі, яку готували на кострищах. Вогнем було знищено близько 3-х гектарів надґрунтового покриву лісу та маленьких дерев, пошкоджено крони великих дерев.

Також спостерігається нахабне розкрадання лісу мешканцями Ніжина. Нещодавно був спійманий «на гарячому» один з мешканців, який з власним автомобілем «Москвич КОМБІ» власноруч пиляв та крав ліс, ще й неповнолітню дитину з собою взяв « на справу». Зловмисника було передано працівникам поліції. Слідство триває.