SAM_0365-111

Напередодні традиційного свята Нового року до комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» завітав міський голова Анатолій Лінник, щоб привітати комунальників зі святом, незважаючи на щільний графік роботи. Працівникам було дуже приємно почути теплі слова підтримки та сердечні привітання.

Анатолій Валерійович подякував комунальникам за старанну працю та наголосив, що саме від них залежить краса та охайний вигляд рідного міста. Також міський голова відмітив, що « …в цьому році в Ніжин збільшився потік туристів як з України, так і з-за кордону в 5 разів, тільки, офіційно. І всі без виключення  відмічають, що місто чисте і чистота його присутня не тільки в центрі. Чистота і благоустроєний вигляд Ніжина досягається завдяки гарній та сумлінній роботі КП «ВУКГ»». Також мер щиро подякував за якісну роботу підприємства та побажав, щоб наступний рік давав змогу розвиватись не тільки в технічному плані, а й матеріальному забезпеченні та гарних умовах роботи.

Всім присутнім міський голова побажав в першу чергу здоров’я, родинного щастя, достатку, злагоди. Щоб якомога більше приділяли уваги своїм родинам і особливо дітям, бо це наша радість, наше щастя та наше майбутнє.  Щоб на роботі комунальники відчували себе, як в одній єдиній родині, а рік 2019-й приніс мир, спокій і можливість працювати та розвиватись й надалі.

Керівник комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства»  Владислав Корман, в свою чергу, від колективу та від себе особисто  подякував міському голові за теплі привітання та привітав Анатолія Валерійовича з прийдешнім святом Нового року і подякував за гарну підтримку та увагу до комунального підприємства.

До теплих привітань приєднались: головний інженер Сергій Баканов, начальник цеху саночистки і механізації Микола Федчун, перший заступник начальника Віталій Єршов та заступник начальника з питань утилізації відходів та роздільного збирання вторинної сировини Юрій Хоменко.

Зустріч відбулась у теплій та дружній атмосфері.