SAM_0158-111

Наступила прекрасна та спекотна пора року – літо. Саме в цей час варто відпочити й набратися сил. Особливо добре відпочивається на природі біля води. Там можна позасмагати, поплавати, посидіти на березі й помилуватися чарівною красою річки Остер та просто добре провести своє дозвілля.

Саме для таких потреб 1 червня було відкрито місце відпочинку на лівому березі річки Остер біля вулиці Коцюбинського. Після тотального знищення та розграбування споруд якими була облаштована зона відпочинку, працівниками комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» було проведено ряд ремонтно-відновлювальних робіт. Відремонтовано та пофарбовано лавочки, встановлено листи профнастилу до кабінок для перевдягання, відремонтовано та пофарбовано столи, проведено культивацію земельної ділянки , що відведена під спортивний майданчик, завезено пісок та відновлено пісочницю для дітей, встановлено туалет та контейнери для сміття. Проведено монтаж попереджувальних та інформаційних табличок. Прибрано сміття на місці відпочинку та прилеглій території, скошено високу траву.

На передодні відкриття, 31 травня відбулася робоча нарада щодо готовності до введення в експлуатацію місця відпочинку. Зона відповідальності якого становить 150 метрів та відокремлена вказівними щитами. В нараді взяли участь перший заступник міського голови Григорій Олійник, начальник КП «ВУКГ» Владислав Корман, головний інженер КП «ВУКГ» Сергій Баканов, інженер КП «ВУКГ» по обслуговування технічних засобів вулично-шляхової мережі міста та благоустрою Сергій Гриценко, начальник Ніжинського міжрайонного управління  водного господарства Володимир Тарасенко, заступник начальника УЖКГ та Б Світлана Сіренко, начальник відділу з питань НС та ЦЗН, а також представники державної інспекції з охорони навколишнього природного середовища та Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби.

Присутніми було ретельно перевірено нормативні документи, водний об’єкт, зону відповідальності рятувального поста, рятувальні засоби та облаштування місця відпочинку.

На території місця відпочинку будуть працювати рятувальники. Режим роботи з 9:00 год до 19:00 год.

КП “ВУКГ” вітає Вас з відкриттям пляжного сезону! Запрошуємо всіх ніжинців та гостей міста відвідати облаштоване місце відпочинку та скористатися доброю нагодою насолодитись всіма перевагами літнього відпочинку біля води.

Велике прохання для всіх, зберігайте будь ласка чистоту та порядок! Біля території місця відпочинку є  контейнери для збору сміття і туалет. Тож, давайте поважати працю інших людей, а також відпочинок один  одного та чистоту довкілля.