SAM_2775-1

Для покращення чистоти у Ніжині, а також більш зручного сервісу зі збирання твердих побутових відходів від мешканців, комунальним підприємством “Виробниче управління комунального господарства” триває масштабне будівництво майданчиків для збору ТПВ по всьому місту.

Сучасний та новий майданчик являє собою бетонну основу під контейнери для сміття, металічну огорожу з профнастилу приємного зеленого кольору та, безпосередньо, самі контейнери для збору сміття.

Облаштування проходить в 3 етапи: встановлення та бетонування металічного каркасу з подальшим пофарбуванням, кріплення профнастилу для огорожі майданчику та укладання бетонної основи під контейнери. Зараз розпочато останній третій етап облаштування.

Слід окремо виділити, що КП «ВУКГ» йде в ногу з часом і притримується європейської культури збору сміття, яка включає в себе роздільний збір по 4 категоріям ТПВ, це:  папір, скло, пластик та метал. Наразі триває встановлення спеціальних сітчастих контейнерів жовтого кольору на вже побудованих майданчиках. Такими контейнерами планується облаштувати всі майданчики без вийнятку.

На даний час, з початку 2017 року, по місту встановлено вже близько 30 майданчиків сучасного типу, і процес будування нових не стоїть на місці. Заплановано в цьому році встановлення ще орієнтовно стільки ж майданчиків. Майданчики зі збору сміття мають вже такі вулиці як: Франка, Кунашівська, Широкомагерська, Воздвиженська, Челюскіна, Овдіївська, Коцюбинського, Сковороди, Об’їжджа, Василівська, Братів Зосим, Гімназійна та багато інших.

Велику допомогу підприємству надають депутати місцевої ради, які при встановленні таких майданчиків особисто пропонують та визначають місце будування з мешканцями вулиць за благоустрій яких вони відповідають перед виборцями, а деякі особисто допомагають і встановлювати їх.

Нові майданчики для збору ТПВ суттєво покращать ситуацію з вивезенням та утилізацією сміття у Ніжині,  дадуть можливість якісно та швидко надавати послуги такого роду для жителів та поступово витіснять систему подвірного збору сміття, яка економічно нерентабельна для підприємства та незручна для мешканців міста.

SAM_2444-1  SAM_2328-1  SAM_2291-1  SAM_2460-1 SAM_2519-1  SAM_2733-1  SAM_2777-1  SAM_2795-1