L_071

Так вже склалось, що останнім часом комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» все більше і частіше розповідає сумні новини. І ось чергова про те саме…

Черговий злочин проти комунального майна та проти чистоти у Ніжині було скоєно 6 лютого по вулиці Московська поряд з перехрестям з вулицею Журавська. Невідомим(ми) особами була практично зім’ята вщент новенька урна для сміття, яка не так давно була встановлена працівниками КП «ВУКГ» і слугувала для збирання дрібного сміття. Маємо знову факт дикого вандалізму, який давно вже перетворився на серіал з невизначеним кінцем.

Вандалі́зм  — у буквальному сенсі слова: зловмисне руйнування або пошкодження культурно-історичних пам’ятників, інших матеріальних і культурних цінностей, приватних або суспільних об’єктів майна. (Вікіпедія).

Нагадаємо, що подібні злочини і саме з урнами вже мали місце бути: на бульварі ім. Шевченка, по вулиці Московська. Урни нещадно били, трощили, руйнували. Також варвари знищували, зпалювали та обкрадали майданчики для збору твердих побутових відходів. Вандали не пожаліли навіть ліхтарі у скверах та парках. Також невідома доля вкрадених дорожніх знаків. Таких злочинів проти людей, проти міста вже маємо безліч, і славнозвісний серіал продовжує впевнено крокувати Ніжином.

Головну причину такого явища можна охарактеризувати словами відомого класика Михайла Булгакова, який у романі «Собаче серце» вустами професора Преображенського сказав: «…розруха не в клозетах, а в головах…». Кінець цього варварського серіалу у Ніжині можуть покласти самі мешканці разом з правоохоронними органами.

Комунальне підприємство «ВУКГ» жорстоко засуджує дії такого характеру. Сподіваємось, що місцеві правоохоронні органи належним чином розслідують ці злочини та притягнуть до відповідальності винних, згідно чинного законодавства України.