L_071

Так вже склалось, що останнім часом комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» все більше і частіше розповідає сумні новини. І ось чергова про те саме…

Черговий злочин проти комунального майна та проти чистоти у Ніжині було скоєно 6 лютого по вулиці Московська поряд з перехрестям з вулицею Журавська. Невідомим(ми) особами була практично зім’ята вщент новенька урна для сміття, яка не так давно була встановлена працівниками КП «ВУКГ» і слугувала для збирання дрібного сміття. Маємо знову факт дикого вандалізму, який давно вже перетворився на серіал з невизначеним кінцем.

Вандалі́зм  — у буквальному сенсі слова: зловмисне руйнування або пошкодження культурно-історичних пам’ятників, інших матеріальних і культурних цінностей, приватних або суспільних об’єктів майна. (Вікіпедія).

Нагадаємо, що подібні злочини і саме з урнами вже мали місце бути: на бульварі ім. Шевченка, по вулиці Московська. Урни нещадно били, трощили, руйнували. Також варвари знищували, зпалювали та обкрадали майданчики для збору твердих побутових відходів. Вандали не пожаліли навіть ліхтарі у скверах та парках. Також невідома доля вкрадених дорожніх знаків. Таких злочинів проти людей, проти міста вже маємо безліч, і славнозвісний серіал продовжує впевнено крокувати Ніжином.

Головну причину такого явища можна охарактеризувати словами відомого класика Михайла Булгакова, який у романі «Собаче серце» вустами професора Преображенського сказав: «…розруха не в клозетах, а в головах…». Кінець цього варварського серіалу у Ніжині можуть покласти самі мешканці разом з правоохоронними органами.

Комунальне підприємство «ВУКГ» жорстоко засуджує дії такого характеру. Сподіваємось, що місцеві правоохоронні органи належним чином розслідують ці злочини та притягнуть до відповідальності винних, згідно чинного законодавства України.

 

Залиште комент

Войти с помощью: