SAM_0332-1

Нещодавно зацікавленим поглядам перехожих у сквері ім. М. Гоголя постала картина грандіозного демонтажу плит. Старі тротуарні плити було частково демонтовано на центральній алеї, що починається від маркету «Фора» та пролягає до пам’ятника письменнику, а також на алеї  паралельній вулиці Батюка.

Якісний демонтаж та вивезення з території скверу виконали працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства». В ході робіт була задіяна спецтехніка підприємства. Провести демонтаж допомагав колісний екскаватор JSB та автокран. Вивозили плити декількома вантажівками. Тільки за 2 дні було вивезено 239 бетонних плит. Частина з них буде використана для благоустрою певної ділянки пішохідної зони вулиці Воздвиженська, а інша буде використана на покращення благоустрою об’єктів комунального майна, які потребують цього.

Робота проведена швидко, і вже незабаром, там з’явиться нова та сучасна плитка для більш зручного та комфортного пересування мешканців та гостей міста сквером ім. М. Гоголя.