8

Своєчасна оплата за послуги зі збору, вивезення та захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) та зменшення накопиченої заборгованості – це основні умови фінансової стабільності комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» та гарантія отримання якісних послуг для кожного споживача.

В процесі своєї життєдіяльності сміття продукує кожен мешканець Ніжина. Рівень накопичення побутових відходів в останній час виріс в рази завдяки особливостям сучасної життєдіяльності. Це і велика кількість різноманітних упаковок, і побутових предметів із “запрограмованим” невеликим терміном використання, тощо. Це гори сміття! Завдяки систематичному вивозу сміття довкілля вже не потерпає від великої кількості стихійних сміттєзвалищ, влаштованих несвідомими громадянами.

Оскільки КП «ВУКГ» визначено виконавцем послуги з вивезення та захоронення побутових відходів на підставі Рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради, то ми надаємо наші послуги всім без виключення ніжинцям. Відповідно і сплачувати мають всі. Оплата проводиться на підставі отриманих рахунків. Громадяни пільгових категорій повинні надати нашому підприємству документи, що підтверджують право на пільгу. Отримувачі субсидій повинні звернутись до управління соціального захисту населення.

На превеликий жаль за вивіз сміття сплачують не всі мешканці. Також є  досить багато боржників і з боку ФОПів, кооперативів, підприємств та інших юридичних осіб. Не сплачуючи кошти за сервіс з вивезення сміття, люди самі ж наражають себе на сміттєвий колапс. Адже у свою чергу комунальне підприємство може опинитись в такій ситуації, що не буде мати змогу купувати пальне для сміттєвозів, ремонтувати автотранспорт, сплачувати заробітну плату. Тому керівництвом підприємства прийнято рішення щодо вживання радикальних заходів для стягнення заборгованих сум зі споживачів-боржників.

Відтепер, при виникненні певної заборгованості, підприємство буде вимушене стягувати цю заборгованість у судовому порядку з усіма відповідними для боржника наслідками. Відразу попереджаємо, що боржнику, перш ніж оскаржити наявність заборгованості, потрібно буде у суді довести, що його життєдіяльність унеможливлює продукування відходів і що ціла низка Законів України стосується всіх громадян України, крім нього.

Відділ збуту комунального підприємства «ВУКГ» веде постійну та активну роботу по стягненню заборгованості за надані послуги з усіх боржників. Зокрема проводяться усні бесіди з боржниками, надсилаються попередження про заборгованість, ведеться претензійно-позовна робота, пропонується укладання договорів реструктуризації. До злісних неплатників КП «ВУКГ» змушений застосовувати кардинальні та радикальні методи. За позовами, які були розглянуті в суді і виграні, рішення про стягнення заборгованої суми та судовий збір отримали 40 фізичних осіб, переважно приватного сектору, та 35 юридичних.

Слід окремо відзначити чудову роботу відділу державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції, який професійно виконує свої обов’язки по відношенню до боржників та активно співпрацює з комунальним підприємством «ВУКГ». Велика Вам  шана та подяка!

Шановні мешканці! Вчасно і повністю сплачуйте за послуги збору, вивезення та захоронення сміття. Закликаємо всіх, без винятку, дбати про чистоту рідного міста та дотримуватись правил благоустрою. Лише таким чином ми разом забезпечимо чистоту і порядок в місті, де проживають наші родини та наші діти.

 

З повагою, відділ збуту та маркетингу КП «ВУКГ».