SAM_0160-11

Наближається жарка пора року – літо, яка славиться своєю спекою та можливістю відпочити біля води, покупатись, позасмагати та просто провести приємно своє дозвілля. Одним із традиційних місць відпочинку ніжинців у теплу пору року є прибережна зона річки Остер.

Щоб відпочинок жителів та гостей міста був гарним та безпечним, до нашого міста завітали водолази Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби.  16 травня на території зони відпочинку, що знаходиться біля Управління водного господарства по вулиці Коцюбинського, було ретельно обстежено підводну частину дна акваторії річки Остер. Загальна площа обстеження склала 1500 кв. метрів. В ході робіт водолазами на дні водойми було виявлено багато небезпечних предметів:  уламки битих пляшок, іржаві металічні предмети, цегла, дерев’яні уламки, тощо – все це було вилучено, вивезено та утилізовано працівниками КП «ВУКГ».

Також санітарною службою було взято проби води для аналізу на предмет безпечності знаходження у воді та купання в межах зони відпочинку.

А тим часом каркаси з колишніх кабінок для переодягання обережно та тихо продовжують розкрадати шляхом зрізання електроінструментом окремих стійок всередині. Дико було спостерігати гори недопалків та пустих пляшок у пісочниці для дітей та поруч.

Соромно та прикро…