111

Вулиця Бобрицька, що розташувалась в мікрорайоні «Магерки» особлива тим, що на початку її розташувалась загально-освітня школа №5. До цієї школи кожен день ходять діти, повз школу поспішають у своїх справах перехожі, також до зупинки громадського транспорту та від неї йдуть багато мешканців, що люблять користуватись «маршрутками». Враховуючи ситуацію, що по вулиці Бобрицька складне Т-образне перехрестя з вулицею Широкомагерська та виїзд до вулиці Воздвиженська, а тротуару для пішоходів немає, існувала велика ймовірність ДТП за участю всіх тих, хто пересувається тієї ділянкою дороги пішки. Особлива небезпека чекала на школярів, що з 1 вересня будуть ходити до школи саме тим шляхом.

Працівниками комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» було проведено ряд робіт з благоустрою даної небезпечної ділянки. В ході робіт було викладено тротуар з бетонних плит в один ряд. Плити взяті зі скверу ім. М. Гоголя, які були демонтовано в ході робіт по вкладанню нової тротуарної плитки. І відтепер ці плити отримали «нове життя» і ще довго служитимуть на благо людей. Роботи тривали декілька днів, під час яких за допомогою спецтехніки підприємства було проведено розчищення та грейдеровку ділянки, підсипання піщаної подушки, монтаж 50 плит та бетонування сектору де знаходиться каналізаційний люк. Крім того, цей новий тротуар планується обгородити декоративною огорожею.

Також, паралельно з монтуванням тротуару, за допомогою екскаватора JCB проведено розчищення до асфальту ділянки на виїзді з вулиці Широкомагерська (раніше там була земля й трава) та розрівнювання ґрунту на узбіччі поруч. По вулиці Воздвиженська, біля зупинки автобуса, вкладено ще декілька плит та бетонування плавного підйому на початку тротуару.

Такі роботи значно покращать благоустрій вище згаданої ділянки дороги по вулиці Бобрицька, і що найважливіше, суттєво підвищать безпеку та комфорт пересування пішоходів!

 

 

_________________________________________________________________________________________________

Як все відбувалось…