56-1-800x531

Шановні громадяни, підприємці, керівники державних установ! У зв’язку з погіршенням погодних умов (випадання великого обсягу снігу) просимо Вас дотримуватись виконання правил благоустрою міста, а саме: забезпечити прибирання снігових наметів та належне обслуговування прилеглих територій, за які Ви відповідаєте, та територій Ваших підприємств (в тому числі прибирання тротуарів).

По місту працюють всі 8 одиниць снігоприбиральної техніки підприємства в цілодобовому режимі. Прибиральники КП «ВУКГ» прибирають від снігу та посипають сумішшю проти ожеледиці тротуари, зупинки громадського автотранспорту, пішохідні переходи, тощо. Але по місту можна спостерігати і тотальне ігнорування  правил благоустрою. Більшість підприємців не розчищають територію навколо своїх  магазинів, кіосків, аптек, перукарень, кафе,  тощо. Таких прикладів багато, і їх спостерігають всі перехожі , що пересуваються містом. Такі прояви ігнорування правил благоустрою Ніжина тягнуть за собою відповідальність як адміністративну, так і відповідальність перед кожним перехожим, що проходить через  території , закріплені за горе-підприємцями.

Шановні громадяни! Не залишайте свої автівки на узбіччях та проїжджих частинах  міста, Ви заважаєте прибиральній техніці робити свою роботу. Давайте разом поважати своє рідне місто, дотримуватись правил благоустрою та поважати один одного!

Дякуємо за розуміння!

 

З повагою, КП «ВУКГ».