SAM_0066-2

Графський парк є однією з візитівок сучасного міста. Помилуватись красою парку приїжджають туристи з різних куточків України та з-за кордону. Студенти та молодь полюбляють відпочити  та поспілкуватись  сидячи на оновлених лавках, що стоять на тінистих алеях. Окрім чистого та свіжого повітря, в якому панують духм’яні нотки квітучих дерев та квітів, в Графському парку панує аура, яка дарує чистоту, спокій та умиротворення для всіх відвідувачів.

Створенню такої доброї енергетики та аури сприяють й роботи ,які виконуються комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства». Нещодавно до парку висадився цілий «десант» працівників з благоустрою, яким впродовж двох днів було проведено скошування високої трави на зелених зонах парку та поруч по вулиці Воздвиженська. Працювали 5 кваліфікованих косарів з професійними бензиновими косарками. Також постійно ведеться прибирання території від сміття, ремонтуються лавки та урни, висаджуються красиві квіти. Електриками підприємства виконується постійний моніторинг та обслуговування лінії освітлення парку. До речі, вже встановлені нові ліхтарі освітлення замість 3-х вкрадених.  Всі роботи виконуються заради благоустрою та комфорту мешканців та гостей міста.

Шановні відвідувачі Графського парку , просимо вас дотримуватись елементарних норм культури відпочинку та викидання сміття. Давайте разом берегти та охороняти одну з прекрасних перлин Ніжина.