1436256473_na-ivana-na-kupala

Вже невдовзі розпочнеться грандіозне та традиційне для Ніжина святкування Івана Купала, весілля сонця та води. А поки –  добігає кінця активна робота з благоустрою парка Графський. Скошена висока трава на зелених зонах парку. Прибиральниками міста старанно підметені та прибрані від сміття алеї. Електрики з цеху освітлення вулиць міста проводять технічний огляд лінії освітлення паркової зони та усувають дрібні пошкодження. Вже до території парку завезено 4 біотуалети та 4 євроконтейнери для збору сміття. Працівниками з цеху утримання парків та скверів проводиться активна робота з прибирання сміття, гілок, розрівнювання площі майданчика, де буде проходити основне дійство.

За допомогою крану встановлено бетонні блоки, що будуть слугувати обмежувачами руху автотранспорту під час святкування. На випадок різного роду негараздів, від комунального підприємства «ВУКГ» буде чергувати 2 рятувальники та 2 чергових електрики. На випадок якихось пошкоджень в електромережі буде чергувати вантажівка з мобільним бензиновим генератором.

Нагадаємо, що сьогодні 6 липня у 20:00 відбудеться феєричне дійство Івана Купала біля озера Графського парку.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» запрошує Вас, шановні ніжинці та гості міста, гідно відсвяткувати таке прекрасне свято, як Івана Купала та закликає не допустити перетворення території Графського парку на величезний смітник. Будь ласка, не залишайте сміття ” де схочу”. Для цих цілей на території парку встановлено 4 контейнери. Подбайте про чистоту та екологію цього прекрасного куточку живої природи, культуру викидання сміття та про повагу до оточуючих. Не показуйте поганий приклад дітям, які теж святкують та бачать погане відношення до культури та копіюють подібне.

Дякуємо за повагу та розуміння, зі святом Вас!