SAM_0797-1

Зі встановленням новорічної ялинки на площі їм. І. Франка, центр Ніжина значно пожвавішав. До ялинки приходять помилуватись  люди різного віку, батьки приводять своїх дітей, молодь активно проводить своє дозвілля, всі посміхаються, спілкуються, фотографуються та розважаються. Маленькі дітки граються навколо ялинки, стрибають, бігають, водять хороводи. У повітрі панує атмосфера свята, наближається Новий рік та Різдво.

А про безпеку біля  головної ялинки Ніжина подбали працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства». Біля майданчика, де будуть проходити святкування, народні гуляння та просто приходять люди, щоб приємно провести час, було встановлено металічний паркан. Цей паркан виготовлено в новорічному стилі з металічним декором у вигляді ялинок, зірочок та прикрас. Працівниками підприємства було швидко привезено огорожу, вивантажено та оперативно встановлено.

КП «ВУКГ» звертається до водіїв, які проїжджають площу Ім. І. Франка чи паркуються там, з проханням бути пильними та обережними! Вдень біля ялинки граються малі діти та школярі, і існує ризик вибігання дитини на проїжджу частину, незважаючи на встановлений паркан. Вночі, коли активізуються « нічні гонщики»,  існує ймовірність просто не помітити огорожу.

Дякуємо за взаємоповагу, розуміння та уважність!