SAM_0287-111

Цих відважних і сильних чоловіків можна бачити в місті доволі часто. Починаючи з весни й до осені ці люди старанно працюють заради охайного вигляду зелених зон центральних вулиць, парків, скверів та для благоустрою Ніжина в цілому. Як тільки починається один з етапів косовиці, ця бригада з 5 чоловік озброюється професійними бензиновими тримерами і працює на благо всіх містян.

Знайомтесь: Сергій Смілик, В’ячеслав Момонт, Олександр Близнюк, Олександр Кулініч та Володимир Смілик – вони є одними з кращих працівників з цеху благоустрою міста комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства». З повною впевненістю можна сказати, що ці люди є професіонали своєї справи. Вони зробили косіння трави однією зі своїх професій, володіють певним рівнем знань та великим досвідом роботи, а їх самопожертва заради спільної справи по благоустрою Ніжина гідна поваги.

Саме ця згуртована команда, яка націлена на продуктивне, оперативне і якісне виконання робіт,  вже провела скошування високої трави більш ніж на 50% від запланованих робіт по місту. Благоустрій зелених зон проведено на вулицях Шевченка (до зупинки автобусу «Обїжджа»), Московська, Незалежності, Корчагіна, Набережна, Батюка, Хмельницького, Кушакевичів, Борзнянський Шлях та на площі Гоголя.

Враховуючи складну ситуацію, що склалась у місті, коли рясні дощі з чергуванням літньої спеки спровокували активний процес швидкого росту трави, найбільш вразливими опинились парки та сквери Ніжина. Керівництвом КП «ВУКГ» було прийнято рішення про першочергове викошування трави в найкоротший термін. Скошування розпочалось в п’ятницю 27 липня з парку Незалежності, що розташований по однойменній вулиці. Завдяки патріотизму, працьовитості та любові до рідного міста, бригадою косарів за вихідні дні було позбавлено від високої трави всі зелені зони у скверах Гоголя, Губіної, Хмельницького, Лисянського та Заньковецької.

Також ця команда приймає активну участь у скошуванні дуже небезпечного бур’яну – амброзії полинолистої. Вже локалізовано  осередки по вулицям 8 Березня, Пржевальського, біля Свято-Введенського монастирю, біля в/ч № 4558 по вулиці Шевченка та у парку Незалежності.

За словами косарів, з якими вдалося поспілкуватись перед виїздом на косовицю: « Працюємо з ранку й до вечора. Праця важка та виснажлива, іноді сил вистачає на те, щоб увечері дібратись додому, повечеряти й спати, бо завтра знову «в бій!». Дуже приємно після виконаної роботи бачити, як людям подобається те, що ми робимо. Деякі підходять і особисто дякують за гарну роботу. Ми любимо рідне місто, поважаємо його та мешканців і хочемо, щоб воно було саме краще!».

Роботи тривають і зараз косарі працюють по вулиці Шевченка, а на черзі Прилуцька, Космонавтів, інші вулиці та осередки отрутної амброзії. Тож побажаємо цим відважним працівникам КП «ВУКГ» особистого щастя, невичерпної енергії, наснаги у всіх ваших добрих справах!